google-site-verification=InIKmPtwJbkrW7767qcXVT1p0LZe3U6SSP5MFwe3Y70
ÇALIŞMA SAATLERİ:
Hafta içi: 09:00 - 20:00 | Pazar: Kapalı
DESTEK HATTI:
0 532 732 73 77

Çatı Tabelası

Çatı Tabelası

Çatı Tabelası

ÇATI TABELASI

Çatı Tabelası Neden Yaptırmalısınız?

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle artan firmalar arası rekabet, bazı konuların ön plana çıkmasına sebep oluyor. Bu konuların en önemlisi ise şüphesiz marka bilinci oluşturmak. Yaratıcı reklam çeşitleri ile akılda kalan firmalar rakiplerini her zaman zor durumda bırakıyor. Çatı tabelası ise bu reklam çeşitlerinden sadece birisi.

Bu rekabet içinde ayakta kalabilmek ve firma bilinirliğini artırmak için reklam yapmak günümüzde kesinlikle bir zorunluluk haline geldi. Firmanın sektörü ve sahasına göre yapabileceği reklam çeşitleri de değişkenlik gösteriyor.

Siz de firmanız hakkında bilinirlik yaratmak ve bu konuda rekabet ederek işlerinizi arttırmak istiyorsanız çatı tabela ile tanışmanızın tam zamanı.  Çok uzak mesafelerden görünebilen ve en prestijli tabela çeşitlerinden biri olan çatı tabelası ile firmanızın bilinirliğini arttırabilirsiniz.

Tabi ki tüm reklam çeşitlerinde olduğu gibi çatı tabelası ile reklam yaparken de bazı konulara dikkat edilmelidir.

Bunlardan bazıları;

  • Çatı tabelası yapılacak alanın konumu
  • Ölçümleme
  • Görünürlük
  • Tabela tasarımı

Dikkat edilmesi gereken konuların en başında ise çatı tabela hizmeti için çalışacağınız reklam firması geliyor. Nasıl iyi bir reklam hizmeti alındığında marka bilinci açısından olumlu bir süreç yaşanıyorsa, kalitesiz bir hizmet alındığında da marka bilincinizi olumsuz yönde etkilemeye başlayan bir süreç yaşanıyor.

Bu sebeple tüm firmaların çatı tabela hizmeti alırken kesinlikle alanında uzman, kaliteli işler yapan ve iyi referansları olan reklam firmaları ile çalışmaları gerekiyor. 

Çatı Tabelası Tasarımının Marka Bilincine Etkisi

Devasa binaların üstüne yerleştirilen ve heybetiyle bilinen çatı tabelaları psikolojik açıdan da marka bilinci yaratmada etkin rol oynuyor.

Amaç yerleşim yapılan alan ve tabelanın göründüğü tüm çevrede yaşayan insanların aklında yer etmek. Ürün veya hizmet arayan insanların aklına gelen marka seçeneklerinden biri olarak uzun vadede kazancınızı arttırabilirsiniz.

Kültürel olarak da ülkemizde çatı tabelalarının organik olarak kendi reklamını yaptığı bilinmektedir. Örneğin tasarımsal ve büyüklük açısından gerçekten ilgi çeken çatı tabela hizmetleri zamanla yol tarifi ve durak ismi gibi sizin reklamınızı yapan, marka bilinci yaratan objeler haline gelmektedir.

Çatı Tabelası Fiyatları

Tüm reklam hizmetlerimizde olduğu gibi bu tabela hizmetimizde de müşterimizin istekleri ve ihtiyaçlarını analiz etmemiz ve buna uygun bir yol haritası çizmemiz gerekiyor. Bu doğrultuda kullanacağımız malzemeler ve boyut farklılıkları sabit bir fiyat belirtmemizi engelliyor. Ancak hemen bizimle iletişime geçebilir, markanızı yükseklere taşıyacak reklam çalışmalarınız için fiyat teklifi alabilirsiniz.