google-site-verification=InIKmPtwJbkrW7767qcXVT1p0LZe3U6SSP5MFwe3Y70
ÇALIŞMA SAATLERİ:
Hafta içi: 09:00 - 20:00 | Pazar: Kapalı
DESTEK HATTI:
0 532 732 73 77

Isıksız Tabela

Isıksız Tabela

Isıksız Tabela

IŞIKSIZ TABELA NEDİR? FİYATLARI VE ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

 

Tabela sistemleri içerisinde en fazla tercih edilen tabelalardan biri olan ışıksız tabela, isminden de anlaşılacağı gibi herhangi bir aydınlatma sistemi içermeyen tabela cinsine verilen isimdir. Her sektörden firmaların kolayca kullanacağı bu tabela sistemleri diğer tabela çeşitleri ile de uyum içerisinde kullanılmaktadır.

724TABELA REKLAM  olarak hem iç hem de dış mekânlarda rahatlıkla kullanılan ışıksız tabelalarda çok çeşitli boyut ve şekillerde hizmet vermekteyiz.

Bu tabelaların içerisinde aydınlatma materyalleri veya sistemi olmadığından sadece gün ışığında görülmekte, karanlıkta yani herhangi bir ışık kaynağı olmadığı durumlarda görülememektedir. Işıksız tabelalar, genellikle ışıksız ortamlarda veya gece görülmesine gerek olmayan konumlarda kullanılmaktadır. Bu tarz tabelalar çatı tabelası, cephe tabelası ya da yol veya totem tabelası gibi farklı şekillerde hizmet verebilmektedir.

Işıksız tabelalar çok farklı çeşitlerde olabilmektedir. En fazla kullanılan ışıksız tabela çeşitleri arasında;

  • Alimunyum tabelalar,
  • Kutu harf tabelalar, (Krom, Pleksi, Strafor Köpük)
  • Dijital baskı tabelalar
  • Ahşap Tabelalar
  • Neon Tabelalar yer almaktadır.

Ancak fener tabela, yönlendirme tabelası ve pleksiglas tabela gibi modelleri de kullanılmaktadır.

Işıksız Tabela Fiyatları Nelerdir?

Işıksız tabelalar sadece günışığında görülüyor olsa da firmalar için iyi birer reklam aracıdır. Kullanım alternatiflerinin fazla olması ve uygun fiyatı onu çok tercih edilen bir tabela cinsi haline getirmektedir.

Işıksız tabela fiyatları çok çeşitli faktörlere bağlı olarak değişmektedir. Tabelanın konumundan şekline, boyutundan kullanılan materyaline kadar çok fazla değişken fiyatı etkilemektedir. Ancak en basit tabela şekli olarak kabul edilen bu tabelaların sağlam ve uzun ömürlü olması fiyatı kadar önemlidir.

Işıksız Tabelalarda Nelere Dikkat Edilmelidir?

Işıksız tabelaların ışığı geçirmesi gibi bir gereklilik olmaması sebebiyle yapımında kompozit, alüminyum polikarbon, pleksiglas veya vinil germe gibi çok çeşitli malzemeler kullanılmaktadır. Bu tabelaların tasarımı, üretimi, kurulum ve montajının iyi şekilde yapılması onun uzun ömürlü olmasını sağlayan etmenlerin başında gelir. Gerekli bakım veya onarımlarla ışıksız tabelanız size uzun seneler başarı ile hizmet verir.