google-site-verification=InIKmPtwJbkrW7767qcXVT1p0LZe3U6SSP5MFwe3Y70
ÇALIŞMA SAATLERİ:
Hafta içi: 09:00 - 20:00 | Pazar: Kapalı
DESTEK HATTI:
0 532 732 73 77

Yönlendirme Tabelası

Yönlendirme Tabelası

Yönlendirme Tabelası

Yönlendirme tabelası ortak kullanım alanları bulunan işletmeler için olmazsa olmazdır. İç ve dış mekanlarda kullanılabilen bu tabelalar kurumun bulunduğu alanın içinde ve dışında düzeni sağlamakla birlikte işleyişi de hızlandırmaktadır.

Bu tabelalar ne kadar dikkat çekici ve anlaşılabilir tasarlanırsa işleyiş de o kadar sağlıklı olacaktır. Bu tarz tabelalarda kaliteli malzeme kullanımı oldukça önemlidir. Alüminyum, polikarbon veya vinil malzeme kullanılarak tasarlanabilmektedir.

Dış mekan için tasarlanan tabelalarda, iç mekana göre daha dayanıklı malzemeler kullanılması uzun ömürlü kullanım sağlayacaktır. Özellikle hastanelerde ve çok fazla ortak kullanım alanı bulunan kamu kurumlarında yönlendirme tabelaları bir standart haline gelmiştir. Yönlendirme tabelaları ile daha hızlı, daha düzenli işletmelere sahip olabilirsiniz.

 

Yönlendirme Tabelasının Markaya Etkisi

Yönlendirme tabelaları markanızı yansıtan şık tasarımları ile işletmelerinizi kurumsallığa taşımaktadır. Kapı isimlikleri, kat birimlerini belirten tabelalar, giriş ve çıkışları gösteren tabelalar genel olarak yönlendirme tabelası kategorisine girmektedir. Kurumsal imaj konusunda azımsanmayacak bir etkisi olan yönlendirme tabelası konusunda hizmet alırken kesinlikle profesyonel firmalar ile çalışılmalıdır.

Çalışacağınız reklam firmasının daha önce yaptığı işlerden aldığı referansları görmeniz çok önemlidir. Hizmet aldığınızda çıkacak olan sonuçtan memnun olup olmayacağınızı öğrenmenin en sağlıklı yolu referanslardır. Malzeme kalitesi, işçilik ve en önemlisi tasarım konusunda yetkin firmalardan hizmet almanızın markanıza etkisi çok büyük olacaktır.