Paslanmaz Harf Tabela

Paslanmaz tabela, ışıklı paslanmaz tabela, paslanmaz tabela çeşitleri, paslanmaz kutu harf fiyatları, paslanmaz ışıklı harf tabela, paslanmaz harf tabela modelleri, fileli paslanmaz harf tabelalar, tabela modelleri için avantajlı firmamızın fiyatlarından yararlanın.

Paslanmaz tabela; Paslanmaz Kutu Harf Krom harf, diğer adıyla paslanmaz harf, tabela çeşitleri arasında en klas görüntüye sahip olanlardandır. Paslanmaz kutu harfin uzun yıllar parlak ve temiz görüntüsünü koruyabilmesi için kaliteli malzeme kullanımı ilk şarttır.

Ön yüz 0,80mm 304 kalite satine krom paslanmaz levha cnc fiber ile endirekt şeklinde kesilmiştir. Yan yüz 0,60mm 304 kalite satine krom paslanmaz çelikten 5cm bant ile üretilmiştir. Kutu harf lazer puntalama tekniği ile üretilemektedir. Arka yüz 20mm buz beyazı pleksi ile kapatılmıştır. Aydınlatma gün ışığı renk modül led kullanılmıştır. Talebinize göre istediğiniz kutu harf özelliklerini harf yüksekliği, istediğiniz renkte boyalı yada boyasız, ışıklı / ışıksız gibi özellikleri bize ileterek üretim yaptırabilirsiniz.

Hızlı iletisim
  • 00 90 216 610 1 724
  • 0532 732 73 77
  • info@724tabela.com
Kalite ve Güvenin Tek Adresi
Hızlı iletisim