google-site-verification=InIKmPtwJbkrW7767qcXVT1p0LZe3U6SSP5MFwe3Y70
ÇALIŞMA SAATLERİ:
Hafta içi: 09:00 - 20:00 | Pazar: Kapalı
DESTEK HATTI:
0 532 732 73 77

Hakkımızda

Hakkımızda

Açıkhava reklamcılığı üretiminin her aşamasında, sahip olduğumuz deneyim ve üretim gücümüzle, işimizi en iyi şekilde yapıyoruz.

 

Şehir, açıkhavada yaşıyor; 7 gün 24 saat nefes alıyor… 
Her köşesinde sizinle göz göze geliyor, sizinle konuşuyor, size ilginizi çekebilecek alternatifler, fırsatlar sunuyor. Şehrin çok sesliliğini artıran açık hava reklamları,
şehri baştan yaratıyor, süslüyor, renklendiriyor, 
hatta hayal gücünüzü harekete geçiriyor…


Sektörel serüvenimize 2009 yılında,  açıkhava reklamcılığını herkesten daha iyi yapmak, şehrin ilgi ve dikkatini markanıza çekmek için başladık.

Hizmet verdiğimiz reklam dünyamızı her zaman en ileri teknolojiler ve en yeni ürünlerle tanıştırdık. Kullandığımız üstün teknoloji ve kaliteli malzeme sayesinde bizi tercih eden müşterilerimizin rakipleri karşısında daha başarılı olmalarına katkıda bulunduk.

Geride bıraktığımız  yılların sonunda daha donanımlı, daha deneyimli ve daha uzman bir kadroya sahip olduk. Piyasa açısından iddialı tasarımları çok büyük yüzeylere, en kaliteli üretimle, en kısa sürede uyguladık. Bu çalışmalar bizi sektörümüzde ilk akla gelen markalardan birisi yaptı. Bugün sahip olduğumuz, araç, gereç, makina, malzeme ve uygulama
imkanlarımızla sadece İstanbul da değil, ülkemizin her noktasında aynı hizmet kalitesini sorunsuz ve zamanında ulaştırabiliyoruz.

Yılların verdiği tecrübemiz, zengin makine parkımız ve kendisini kanıtlamış uzman kadromuz ile yarınlara daha umutla bakıyor, markanız için en kaliteli ürünleri üretiyor, en doğru hizmeti veriyoruz.

Çözüm ortaklarımızdan aldığımız ( tedarikçi firmalar ) güçle ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemlerine uygun standartta hammadde ve malzeme temini sayesinde ile müşterilerimize kusursuz hizmet sunuyoruz.